Nejsme a nebudeme největším studiem

 


Kdo jsme

 _________________

 

Pracujeme v oboru reklamní grafiky od roku 1991 jako jedna z prvních firem v Čechách. Zaměřili jsme se od počátku především na kvalitu, komplexnost, spolehlivost a rychlost poskytovaných služeb. Tato strategie z nás nedělá firmu nejlevnější, ale zcela jistě velice seriózní a vyhledávanou. K zákazníkům přistupujeme individuálně a vždy se snažíme najít efektivní řešení.

Hlavní náplní je od počátku výroba samolepících vinylových reklam pomocí vyřezávacích plotrů, počítačové zpracování grafickách návrhů a výroba firemních log, dále pak veškeré montáže vyrobené i dodané grafiky. V tomto oboru poskytujeme komplexní servis.

Naše pracoviště je vybaveno počítači PC; pro práci využíváme grafické programy Corel, případně Adobe, Pinnacle systems a další.

Řezanou grafiku dále zpracováváme na plotru Mimaki o pracovní šíři 126 cm.

K těmto službám jsme v roce 1998 přidali termotransferovou tiskárnu Gerber Edge, která naše možnosti rozšířila o možnost tisku plnobarevné grafiky pro interiér a exteriér, tisk drobných štítků i v malých nákladech, tisk podlahové grafiky, potisk textilu a vlajek, aj.

Dalším využívaným zařízením je zažehlovací lis používaný pro aplikaci řezané grafiky nebo tisku na textilní materiály (trička, čepice, pracovní oděvy apod.).

Od roku 2005 nabízíme rovněž tisk na digitální velkoplošné tiskárně Mimaki JV3 o pracovní šíři až 1600 mm. Potisknout je možné celou řadu materiálů od papíru přes samolepicí folie až po PVC plachty a textilie. Pro větší trvanlivost tisku nabízíme laminaci až do šíře 1400 mm.

Současně nabízíme desky z tvrzeného PVC, polykarbonátu, plexi a dalších materiálů, na které lze hotovou grafiku přímo aplikovat.

Další oblastí naší činnosti je zpracování digitální fotografie a videa (střih, převod z pásek na digitální nosiče apod.)

To vše s dalšími informacemi poskytuje denně od 9 do 21 hodin tým odborníků, který poradí se všemi problémy spojenými s reklamou. V rámci poskytování komplexních služeb spolupracujeme s řadou dalších firem a přímo námi nenabízené služby (např. tisk vizitek, letáků aj.) Vám rádi zprostředkujeme.

 
                 
  Generali Městská policie Policie ČR Rothmans Procter and Gamble Mladá Fronta Hyundai